Can Hastanesi’nden STK’lara ziyaret


Özel Biga Can Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Süleyman Sel, Gönen'de hizmet veren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.Süleyman Sel,STK'lara gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Esnaf Sanatkarlar Odaları Başkanları ile bir araya geldi.

İlk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret eden Süleyman Sel, Esnaflar Odası Başkanı Ömer Aydoğmuş ile oda üyelerinin sorun ve beklentileri üzerine sohbet etti. Ardından Tuhafiyeciler Odası Başkanı Abdullah İnceoğlu,Kahveciler Odası Başkanı Naci Kahraman,Madeni İşler Odası Başkanı İlhan Aydın,Sarıköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı-Sarıköy Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Balaban'ı ziyaret eden Sel, yaptığı açıklamada sivil toplum örgütlerinin önemine değindi.

Sel, "Gönen'de sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulunduk. Sivil Toplum Kuruluşları toplumun dinamikleridir.

Özel Biga Can Hastanesi olarak tüm bölgeye olduğu gibi Gönen esnafına da, kaliteli sağlık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Özel Biga Can Hastanesi olarak, kuruluşundan bu yana durmadan ve yılmadan devam eden bir yenilenme süreci geçirdik.

Tüm çalışmalarımızı güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak amacıyla yaptık.” dedi.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret esnasında STK temsilcileri “Şehrimiz içinde esnaf olarak bizim içinde Özel Biga Can Hastanesi'nin özel bir yeri var” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti; “Özel Biga Can Hastanesi gibi kurumlara ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz.

Sağlık hizmeti en ‘sağlıklı’ şekilde alınmalıdır mantığıyla esnafımıza bu konuda yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Kendilerine ziyaretleri için teşekkür ederiz.” dedi.

Bizden Haberler
Gözünüzü Açın Kataraktan Kurtulun
Felçli Hasta 6 Ay’da Yürüdü
Can Hastanesi’nden STK’lara ziyaret
Biga şişmanlıyor
Kardiyoloji Doktorumuz Adem Bekler bilgilendiriyor;
Özel Biga Can Hastanesi muhtarları ziyaret etti
Özel Biga Can Hastanesinde 43 günde yürüdü
Özel Biga Can Hastanesi Huzurevini Ziyaret Etti
Özel Biga Can Hastanesinde Sağlığına Kavuştu
Özel Biga Can Hastanesi Sağlık Sektöründe Bölgenin Can Damarı
Miyomu Rahminden Büyük Çıktı
Hastanemizde Şifa Buldu
Hastanemizde dünyaya gelen bebeğe Ahmet Emre ismi verildi
17 Yaşındaki Genç Safra Kesesi Ameliyatı Oldu

Anket

Hastanemizi tercih etme sebebiniz nedir?


Anket Sonuçları Yükleniyor. Lütfen Bekleyin ...

» Önceki Anket Sonuçları

E-Katalog Anlaşmalı Kurumlar   BİZE ULAŞIN :  444 44 17 Sanal Tur Tanıtım Filmimiz Neredeyiz
Tüm Hakları Saklıdır Ozel Bigacan Hastanesi iletisim@bigacan.com
 |