KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

 
 

Op.Dr. Burhan YILDIRIM POLİKLİNİK HİZMETLERİ:
08:30-17:00 arası tercihen randevulu sistem ile hizmet verilmektedir.
Muayeneler teknolojinin son noktası olan doppler, renkli doppler, 3 ultrasonografi cihazı eşliğinde yapılmaktadır.
Kanser araştırma ve erken tanı hizmetleri verilebilmektedir. Anında kanser araştırma testleri yapılabilmekte,  mammografi, kemik ölçümü, smear testi, yumurtalık kanser araştırmaları ve rahim içi biyopsiler alınabiktedir.
Ağrısız işlemler anında poliklinikte yapılabilmekte, ağrılı ve anestezi gerektiren müdehaleler ise tam donanımlı müdehale odasında ve anestezi uzmanı eşliğinde yapılmaktadır.
Gebelik takipleri çağdaş dünya teknolojilerinin gerektirdiği ölçütlerde yapılabilmekte, gebelik öncesi bakım ve muyene, ilk trimester taraması (ense saydamlığı-ikili test …v.b.), ikinci trimester taraması (üçlü test- dörtlü test …v.b.) ile ayrıntılı fetal inceleme ile fetal anomali taraması yapılabilmektedir.Doppler incelemeler ile bebeğin anne karnında gelişme geriliği ve diğer sıkıntılı halleri erken tanı ile tespit edilebilmektedir.
Kısırlık takip- tedavisi yapılmakta ve aşılama  uygulanabilmektedir.
Ergenlik dönemi sorunları, yumurtalık kistleri, adet düzensizlikleri, kısırlık, kıllanma, myomlar, aşırı adet ve adet dışı kanamaları, menopoz dönemi sorunları, …v.b. her türlü kadın hastalıklarında çağdaş yaklaşım ve tedavi seçenekleri sunulmaktadır.


DOĞUMHANE HİZMETLERİ:
Doğumlar,  uzman doktor gözetiminde, son teknolojik cihazlar ile donatılmış, nezih sancı odaları ve doğumhanelerde gerçekleştirilmektedir.NRP sertifikalı ebeler ve doğum sonrası yenidoğan yoğun bakım güvencesi ile can güvenliği en üst düzeyde sağlanmaktadır.

AMELİYATHANELER:
Çağın gerektirdiği en son teknolojik cihazlar ve donanımların bulunduğu operasyon salonlarında anestezi uzmanı eşliğinde her türlü obstetrik ve jinekolojik operasyonlar yapılabilmektedir.
Rahim ameliyatları, yumurtalık kisti ameliyatları, idrar kaçırma ameliyatları, rahim sarkması ameliyatları  …v.b. her türlü ameliyatlar açık veya kapalı (laparaskopik) olarak yapılabilmektedir.

resimli16
Bölümlerimiz ve Doktorlarımız
DOKTORLARIMIZ
ACİL SERVİS
GÖZ HASTALIKLARI
AĞIZ VE DİŞ HASTALIKLARI
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
NÖROLOJİ
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
KARDİYOLOJİ
İÇ HASTALIKLAR
RADYOLOJİ
KULAK-BURUN-BOĞAZ
ORTOPEDİ
ÜROLOJİ
FİZİK TEDAVİ
GÖĞÜS HASTALIKLARI
BİYOKİMYA
ANESTEZİ
GENEL CERRAHİ
BESLENME VE DİYET

Anket

Hastanemizi tercih etme sebebiniz nedir?


Anket Sonuçları Yükleniyor. Lütfen Bekleyin ...

» Önceki Anket Sonuçları

E-Katalog Anlaşmalı Kurumlar   BİZE ULAŞIN :  444 44 17 Sanal Tur Tanıtım Filmimiz Neredeyiz
Tüm Hakları Saklıdır ÖZEL BİGACAN HASTANESİ moc.nacagib @ misiteli
 |