Şikayet ve Önerileriniz

Home / Hasta Hizmetleri / Şikayet ve Önerileriniz
Özel Biga Can Hastanesi

Hastanemiz hizmetleri hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi bize iletmenin birçok yolu mevcuttur.

  1. Hasta Hakları Birimi ile görüşebilirsiniz. Hizmetlerimiz konusunda hissettiğiniz her türlü rahatsızlığı, sizlere daha iyi hizmet vermemiz için getireceğiniz önerileri ve her konudaki fikrinizi doğrudan Hasta Hakları Birimi’mize iletebilirsiniz. Sizi can kulağı ile dinleyecekler ve probleminizi çözmek için tüm birimler ve yöneticiler ile hızlı bir şekilde iletişime geçeceklerdir. Şikayet konusu olan olayı sonucu ile ilgili olarak mutlaka bilgilendirileceksiniz.
  2. Dilek, Öneri ve Şikayet Kutuları’nı kullanabilirsiniz. Her katta bulunan dilek, öneri ve şikayet kutularında sorununuzu yazılı bir şekilde yazabileceğiniz formlar bulunmaktadır. Bu formları eksiksiz olarak doldurarak görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Katlarda bulunan bu kutular düzenli olarak kontrol edilmektedir. Kutulardan çıkan formlar Hasta Hakları Birimi tarafından değerlendirilmekte ve sonuçları yine sizlere en kısa sürede bildirilmektedir.
  3. Web sayfamızda bulunan “Hasta Görüş – Öneri – Şikayet Formu” aracılığıyla da görüşlerinizi bize hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Doldurduğunuz form anında Hasta Hakları Birimi’ ne ulaşmaktadır. Gerekli incelemeler yapılarak en kısa sürede bilgilendirilirsiniz.

Hangi kanaldan olursa olsun, Hasta Hakları Birimi’ne ulaşan her türlü geri bildirim, Hasta Hakları Komisyonu’nda titizlikle değerlendirilir ve hasta / hasta yakını memnuniyeti adına gerekli tüm önlemler alınır.  Sonuçlar Hasta Hakları Birimi tarafından size ulaşılarak bildirilir.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.